Pociągiem po Szczecinie - wersja BETA rozkładu pociągów REGIO

2016-11-29 22:06 REGIO rozkłady BETA

Komunikacja między Lewobrzeżem a Prawobrzeżem często wiąże się z opóźnieniami i staniem w korkach, w szczególności p o zamknięciu Mostu Cłowego. Jedym z możliwych rozwiązań jest przesiadka do pociągów REGIO. To ponad 100 dodatkowych kursów każdego dnia w kierunku Dąbia i Podjuch, bez przesiadek, po wydzielonym torowisku, z dala od dróg.

Uruchomiliśmy właśnie wersję BETA rozkładów REGIO kursujących w granicach administracyjnych Szczecinia. Kursy zostały podzielone na trzy "wirtualne" linie:

Uwaga: Nie są to oficialne nazwy linii, a jedynie pociągi kursujące do różnych miast Polski zebrane zostały w grupy pociągów kursujących w granicach administracyjnych Szczecina po tych samych trasach.

Bilety ZDiTM nie obowiązują w pociągach REGIO. Bilety można nabyć na stacjach lub przez Internet. Istnieje również możliwość nabycia biletu w pociągu u konduktora, jednak wiąże się to z opłatą dodatkową.

Przejazd na trasie Szczecin Główny - Szczecin Dąbie trwa 16 minut. Przejazd na trasie Szczecin Główny - Szczecin Podjuchy trwa 8-10 minut. Bilety normalne w granicach administracyjnych Szczecina kosztują 3,60zł.