2015-12-30 11:01 Sylwester linie specjalne Police Kołbaskowo Jasne Błonia Dąbie Bukowe Słoneczne
W nocy z czwartku na piątek ZDiTM podstawi na Jasne Błonia dodatkowe autobusy w kierunku prawobrzeżnych osiedli Dąbie, Bukowe, Słoneczne a także do Polic i Kołbaskowa.
Autobusy odjadą z przystanku linii 67 "Jasne Błonia" w dwóch turach. Pierwsza tura bezpośrednio po zakończeniu pokazu fajerwerków, tj. około godziny 00:30, natomiast druga tura po zakończeniu zabawy, tj. około godziny 1:40. Ponieważ autobusy odjadą na polecenie służ Nadzoru Ruchu ZDiTM, odjazdy nie znajdują się w rozkładzie jazdy.
Z przystanku "Jasne Błonia" odjadą następujące linie:
856 - Jasne Błonia -> Dąbie Osiedle
Autobus zatrzyma się przy ul. Wyszyńskiego, na Basenie Górniczym, a następnie na wszystkich przystankach linii 56.
865 - Jasne Błonia -> Osiedle Bukowe
Autobus zatrzyma się przy ul. Wyszyńskiego, a następnie na wszystkich przystankach linii 65.
871 - Jasne Błonia -> Osiedle Słoneczne
Autobus zatrzyma się przy ul. Wyszyńskiego, na Basenie Górniczym, a następnie na wszystkich przystankach linii 71.
880 - Jasne Błonia -> Osiedle Chemik
Na trasie Jasne Błonia -> Szczanieckiej autobus pojedzie trasą linii 67. Następnie pojedzie trasą linii 107.
881 - Jasne Błonia -> Kołbaskowo
Autobus zatrzyma się kolejno na przystanku Plac Rodła LOT, Plac Zwycięstwa, a następnie będzie zatrzymywać się na wszystkich przystankach linii 81.
Uwaga! Wszystkie przystanki na trasie linii specjalnych będą przystankami na żądanie.
Autobusy linii nocnych będą kursować zgodnie z rozkładem nocnym z soboty na niedzielę.