Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Wyszyńskiego | ||
3 | Wały Chrobrego | |
1 | Dworzec Morski | 1 | Dubois |
1 | 1 | Antosiewicza |
3 | 2 | Lubeckiego |
4 | 1 | Dobromiry |
5 | 1 | Ludowa |
6 | 1 | Robotnicza |
7 | 1 | Zajezdnia Golęcin |
8 | 1 | Strzałowska |
9 | 1 | Światowida |
10 | 1 | Lipowa |
11 | 1 | Gocław |
13 | 2 | Nad Odrą |
14 | 1 | Kościelna |
15 | 1 | Zamknięta |
17 | 2 | Nad Odrą Terminal nż |
18 | 1 | Cegłówka nż |
19 | 1 | Celulozowa |
20 | 1 | Skolwin Dworzec |
21 | 1 | Stołczyńska |
22 | 1 | Wodna nż |
23 | 1 | Nowy Świat nż |
25 | 2 | Orłowska nż |
26 | 1 | Police Jesionowa |
27 | 1 | Police Cisowa nż |
27 | 0 | Police Mścięcino Krzyżówka |
28 | 1 | Police Wojska Polskiego |
29 | 1 | Police Rynek |
30 | 1 | Police Grunwaldzka |
30 | 0 | Police Dworzec nż |
31 | 1 | Police Szpital |
32 | 1 | Police Grzybowa |
33 | 1 | Police Piaskowa |
34 | 1 | Police Piaskowa Szkoła |
35 | 1 | Police Osiedle Chemik |
36 | 1 | Police Wyszyńskiego |
36 | 0 | Police Klub Nauczyciela |
38 | 2 | Police Tanowska nż |
40 | 2 | Police Zajezdnia |