Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Police Zajezdnia | ||
1 | Police Tanowska nż | |
1 | Police Chodkiewicza | |
1 | Police Wyszyńskiego | |
1 | Police Osiedle Chemik | |
1 | Police Piaskowa Szkoła | |
1 | Police Piaskowa | |
1 | Police Grzybowa | |
0 | Police Piłsudskiego Rondo | |
1 | Police Szpital | |
1 | Police Dworzec | |
1 | Police Grunwaldzka | |
1 | Police Rynek | |
1 | Police Wojska Polskiego | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka |
0 | 0 | Police Cisowa nż |
1 | 1 | Police Jesionowa |
2 | 1 | Orłowska nż |
3 | 1 | Nowy Świat nż |
4 | 1 | Wodna nż |
5 | 1 | Stołczyńska |
6 | 1 | Skolwin Dworzec |
7 | 1 | Celulozowa |
9 | 2 | Cegłówka nż |
10 | 1 | Nad Odrą Terminal nż |
12 | 2 | Zamknięta |
13 | 1 | Kościelna |
14 | 1 | Nad Odrą |
16 | 2 | Gocław |
17 | 1 | Lipowa |
18 | 1 | Światowida |
19 | 1 | Strzałowska |
20 | 1 | Zajezdnia Golęcin |
21 | 1 | Robotnicza |
22 | 1 | Ludowa |
24 | 2 | Dobromiry nż |
24 | 0 | Lubeckiego |
26 | 2 | Stocznia Szczecińska |
27 | 1 | Dubois |
28 | 1 | Dworzec Morski |
29 | 1 | Wały Chrobrego |
31 | 2 | Wyszyńskiego |