Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Kołłątaja | ||
1 | Niemcewicza | |
1 | Boguchwały | |
1 | Cyryla i Metodego | |
1 | 1 Maja | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
1 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
1 | Hoża | |
1 | Ostrowska nż | |
1 | Ogrody „Przyjaźń” nż 12 | |
1 | Bogumińska nż | |
1 | Pokoju | |
1 | Nehringa | |
2 | Kolonistów | 1 | Dojazdowa nż |
0 | 0 | Zagórskiego |
1 | 1 | Policka |
2 | 1 | Bajeczna |
3 | 1 | Stołczyn Kościół |
4 | 1 | Kościelna 12 nż |
5 | 1 | Dąbrówki |
7 | 2 | Zamknięta |
9 | 2 | Nad Odrą Terminal nż |
10 | 1 | Cegłówka nż |
11 | 1 | Celulozowa |
12 | 1 | Skolwin Dworzec |
13 | 1 | Stołczyńska |
15 | 2 | Wodna nż |
16 | 1 | Nowy Świat nż |
17 | 1 | Orłowska nż |
18 | 1 | Artyleryjska |
19 | 1 | Górnicza nż |
20 | 1 | Kamienna |
22 | 2 | Skolwin |