Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | |
2 | Piaseczna Szkoła | |
1 | Rondo Osiedlowców nż | |
0 | Trzcinowa nż | |
1 | Balińskiego nż | |
5 | Kijewo | |
3 | Pomorska | |
1 | Letnia nż | |
2 | Plac Słowiański | |
1 | Emilii Gierczak | |
1 | Przybrzeżna nż | |
1 | Przestrzenna nż | |
1 | Centrum Żeglarskie nż | |
1 | Przystań Żeglarska nż | 1 | Lotnisko nż |
1 | 1 | Księżnej Anny nż |
2 | 1 | Basen Górniczy |
3 | 1 | Basen Górniczy |