Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | |
2 | Piaseczna Szkoła | |
1 | Rondo Osiedlowców nż | 0 | Trzcinowa nż |
1 | 1 | Balińskiego nż |
6 | 5 | Kijewo |
9 | 3 | Pomorska |
10 | 1 | Letnia nż |
12 | 2 | Plac Słowiański |
13 | 1 | Emilii Gierczak |
14 | 1 | Przybrzeżna nż |
15 | 1 | Przestrzenna nż |
16 | 1 | Centrum Żeglarskie nż |
17 | 1 | Przystań Żeglarska nż |
18 | 1 | Lotnisko nż |
19 | 1 | Księżnej Anny nż |
20 | 1 | Basen Górniczy |
21 | 1 | Basen Górniczy |