Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Osiedle Kasztanowe | ||
0 | Ogrody „Załomiak” nż 11 | |
1 | Załom Szkoła | |
1 | Kablowa | |
2 | Załom Kościół | |
2 | Załom Parkowa | |
1 | Lubczyńska nż | |
1 | Zakłady Drobiarskie nż | |
0 | Kniewska nż | |
1 | Stacja Doświadczalna | |
1 | Wolińska nż | |
2 | Dąbie Osiedle | |
0 | Warmińska | |
1 | Jugosłowiańska | |
1 | Plac Słowiański | |
1 | Dąbie Dworzec | |
1 | Emilii Gierczak | |
1 | Przybrzeżna nż | |
2 | Przestrzenna nż | |
1 | Centrum Żeglarskie nż | |
1 | Przystań Żeglarska nż | |
1 | Lotnisko nż | |
1 | Księżnej Anny nż | |
1 | Basen Górniczy | |
1 | Merkatora nż | 1 | Parnica nż |
1 | 1 | Port Centralny nż |
3 | 2 | Wyszyńskiego |
5 | 2 | Brama Portowa |
6 | 1 | Plac Żołnierza Polskiego |
7 | 1 | Plac Rodła |
8 | 1 | Rayskiego |
8 | 0 | Odzieżowa |
9 | 1 | Ofiar Oświęcimia |
10 | 1 | Kołłątaja |
11 | 1 | Niemcewicza |
12 | 1 | Boguchwały |
13 | 1 | Cyryla i Metodego |
14 | 1 | 1 Maja |
15 | 1 | Wilcza Wiadukt |
16 | 1 | Staw Brodowski |
18 | 2 | Pasterska |
19 | 1 | Bandurskiego |
20 | 1 | Axentowicza |
21 | 1 | Rostocka |