Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Osiedle Kasztanowe | ||
0 | Ogrody „Załomiak” nż 11 | |
1 | Załom Szkoła | |
1 | Kablowa | |
2 | Załom Kościół | |
2 | Załom Parkowa | |
1 | Lubczyńska nż | |
1 | Zakłady Drobiarskie nż | |
0 | Kniewska nż | 1 | Stacja Doświadczalna |
1 | 1 | Wolińska nż |
3 | 2 | Dąbie Osiedle |
3 | 0 | Warmińska |
4 | 1 | Jugosłowiańska |
5 | 1 | Plac Słowiański |
6 | 1 | Dąbie Dworzec |
7 | 1 | Emilii Gierczak |
8 | 1 | Przybrzeżna nż |
10 | 2 | Przestrzenna nż |
11 | 1 | Centrum Żeglarskie nż |
12 | 1 | Przystań Żeglarska nż |
13 | 1 | Lotnisko nż |
14 | 1 | Księżnej Anny nż |
15 | 1 | Basen Górniczy |
16 | 1 | Merkatora nż |
17 | 1 | Parnica nż |
18 | 1 | Port Centralny nż |
20 | 2 | Wyszyńskiego |
22 | 2 | Brama Portowa |
23 | 1 | Plac Żołnierza Polskiego |
24 | 1 | Plac Rodła |
25 | 1 | Rayskiego |
25 | 0 | Odzieżowa |
26 | 1 | Ofiar Oświęcimia |
27 | 1 | Kołłątaja |
28 | 1 | Niemcewicza |
29 | 1 | Boguchwały |
30 | 1 | Cyryla i Metodego |
31 | 1 | 1 Maja |
32 | 1 | Wilcza Wiadukt |
33 | 1 | Staw Brodowski |
35 | 2 | Pasterska |
36 | 1 | Bandurskiego |
37 | 1 | Axentowicza |
38 | 1 | Rostocka |