Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Gumieńce | ||
2 | Hrubieszowska | |
1 | Mierzyn Spółdzielców nż | |
1 | Mierzyn | |
1 | Mierzyn Grafitowa | |
1 | Mierzyn Wspólna nż | |
1 | Mierzyn Wichrowa nż | |
1 | Skarbimierzyce | |
2 | Dołuje | |
1 | Dołuje Kościół nż | |
2 | Dołuje Perkoza nż | |
1 | Kościno Sowy nż | |
2 | Kościno | |
2 | Kościno Sowy nż | |
1 | Dołuje Perkoza nż | |
2 | Dołuje Kościół nż | |
1 | Dołuje | |
1 | Dołuje Makowa nż | |
1 | Lubieszyn nż | |
3 | Dobra Lazurowa nż | |
2 | Dobra Wiklinowa nż | |
1 | Dobra Rondo | 1 | Dobra Stokrotki nż |
1 | 1 | Dobra Oliwkowa nż |
3 | 2 | Grzepnica Alabastrowa nż |
4 | 1 | Grzepnica |