Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Basen Górniczy | ||
2 | Księżnej Anny nż | |
1 | Most Cłowy nż | |
2 | Hangarowa nż | |
1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
1 | Torfowa nż | |
1 | Bagienna | |
1 | Struga Zajezdnia nż | |
1 | Wiosenna | |
1 | Leśmiana nż | |
1 | Botaniczna | |
1 | Struga nż | |
3 | Kijewo | |
4 | Szosa Stargardzka nż | |
2 | Płonia Most | |
1 | Przylesie nż | |
1 | Przylesie Ośrodek nż | |
2 | Przylesie Leśniczówka nż | |
1 | Stary Szlak nż | |
1 | Drwali nż | |
1 | Lutyków | |
1 | Zdunowo Dworzec nż | |
2 | Zdunowo Szpital | |
1 | Wielgowo nż | |
1 | Wiślana | |
1 | Bałtycka | |
1 | Bryczkowskiego nż | |
1 | Wielgowo Borsucza | |
1 | Fiołkowa nż | 1 | Bryczkowskiego nż |
1 | 1 | Radiostacja nż |
2 | 1 | Osada Leśna nż |
3 | 1 | Wolframowa nż |
5 | 2 | Junaków nż |
7 | 2 | Słupska nż |
8 | 1 | Nowogardzka nż |
9 | 1 | Tczewska nż |
11 | 2 | Plac Słowiański |
12 | 1 | Emilii Gierczak |
14 | 2 | Przybrzeżna nż |
15 | 1 | Przestrzenna nż |
16 | 1 | Centrum Żeglarskie nż |
17 | 1 | Przystań Żeglarska nż |
18 | 1 | Lotnisko nż |
19 | 1 | Księżnej Anny nż |
20 | 1 | Basen Górniczy |
21 | 1 | Basen Górniczy |