Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Jezierzyce | ||
1 | Topolowa nż | 1 | Topolowa Stadion nż |
2 | 2 | Śmierdnica |
3 | 1 | Pyrzycka |
4 | 1 | Przyszłości PEKAES nż |
5 | 1 | Uczniowska |
7 | 2 | Szosa Stargardzka nż |
11 | 4 | Kijewo |
14 | 3 | Struga nż |
15 | 1 | Botaniczna (płn. Struga) nż 11 |
17 | 2 | Wiosenna |
18 | 1 | Struga Zajezdnia nż |
20 | 2 | Bagienna |
21 | 1 | Jaśminowa ZUS |
22 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich |
23 | 1 | Zdroje Dworzec |
24 | 1 | Walecznych 63 nż |
25 | 1 | Turkusowa |