Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Wyszyńskiego | ||
3 | Wały Chrobrego | |
1 | Dworzec Morski | |
1 | Dubois | |
1 | Antosiewicza | |
2 | Lubeckiego | |
1 | Dobromiry | |
1 | Ludowa | |
1 | Robotnicza | |
1 | Zajezdnia Golęcin | |
1 | Strzałowska | |
1 | Światowida | |
1 | Lipowa | |
1 | Gocław | |
2 | Nad Odrą | |
1 | Kościelna | |
1 | Zamknięta | |
2 | Nad Odrą Terminal nż | |
1 | Cegłówka nż | |
1 | Celulozowa | |
1 | Skolwin Dworzec | |
1 | Stołczyńska | |
1 | Wodna nż | |
1 | Nowy Świat nż | |
2 | Orłowska nż | |
1 | Police Jesionowa | |
1 | Police Cisowa nż | 0 | Police Mścięcino Krzyżówka |
1 | 1 | Police Wojska Polskiego |
2 | 1 | Police Rynek |
3 | 1 | Police Grunwaldzka |
3 | 0 | Police Dworzec nż |
4 | 1 | Police Szpital |
5 | 1 | Police Grzybowa |
6 | 1 | Police Piaskowa |
7 | 1 | Police Piaskowa Szkoła |
8 | 1 | Police Osiedle Chemik |
9 | 1 | Police Wyszyńskiego |
9 | 0 | Police Klub Nauczyciela |
11 | 2 | Police Tanowska nż |
13 | 2 | Police Zajezdnia |