Reklama |
---|
Dni powszednie |
---|
Nie kursuje |
Soboty i dni świąteczne |
---|
Nie kursuje |
Lokalizacja przystanku |
---|
Czas przejazdu | ||
---|---|---|
Czas | Przystanek | |
Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | |
2 | Piaseczna Szkoła | |
1 | Rondo Osiedlowców nż | |
0 | Trzcinowa nż | |
1 | Balińskiego nż | |
5 | Kijewo | 3 | Pomorska |
1 | 1 | Letnia nż |
3 | 2 | Plac Słowiański |
4 | 1 | Emilii Gierczak |
5 | 1 | Przybrzeżna nż |
6 | 1 | Przestrzenna nż |
7 | 1 | Centrum Żeglarskie nż |
8 | 1 | Przystań Żeglarska nż |
9 | 1 | Lotnisko nż |
10 | 1 | Księżnej Anny nż |
11 | 1 | Basen Górniczy |
12 | 1 | Basen Górniczy |